فتح تل‌آویو در یادمان «فتح المبین»+عکس

ویژه برنامه «آخرین مصاف» با عنوان فتح تل‌آویو ویژه کودکان توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) در یادمان شهدای فتح المبین برگزار می شود. همزمان با حضور...
ویژه برنامه «آخرین مصاف» با عنوان فتح تل‌آویو ویژه کودکان توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) در یادمان شهدای فتح المبین برگزار می شود.

همزمان با حضور خیل عظیم زائران راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور ویژه برنامه «آخرین مصاف» با عنوان فتح تل‌آویو ویژه کودکان 7 تا 13 سال به همت دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) در یادمان شهدای فتح المبین برگزار می شود.

در این ویژه برنامه کودکان بعد از جذب و ثبت نام در دژبانی پادگان توسط یک روحانی در مورد دلایل مبارزه با اسرائیل توجیه می‌شوند. سپس در گام دوم وارد میدان صبحگاه شده و پس از کسب مهارت هایی مانند آمادگی جسمانی، نظام جمع و میدان موانع توسط  فرمانده  به سنگر تعاون رفته و سلاح و سربند را تحویل می‌گیرند.

در گام سوم کودکان مقابل مقام شهدا ایستاده و پس از قرائت فاتحه وارد منطقه دشمن شده و در طی این مرحله با موانعی از قبیل میدان مین و سنگر های نگهبانی مواجه می‌شوند که باید با آن مقابله کنند.

در نهایت پس از آزادسازی حاج احمد متوسلیان و فتح ارتفاعات اسرائیل و براندازی پرچم آمریکا و اسرائیل ویژه برنامه پایان می‌پذیرد.

منبع: تسنیم

دسته بندی ها
وب نوشت
بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط