جوانانی که برکت زندگیشان را به واسطه شهدا از خداوند می‌خواهند

هر ساله جوانان بسیار در تعطیلات نوروز به مناطق جنگی دفاع مقدس می‌رود و به واسطه شهیدان از خداوند برکت در زندگیشان می‌خواهند. هنوز صدایشان می‌آید، هنوز هم وصیت‌نامه‌هایشان...
هر ساله جوانان بسیار در تعطیلات نوروز به مناطق جنگی دفاع مقدس می‌رود و به واسطه شهیدان از خداوند برکت در زندگیشان می‌خواهند.

هنوز صدایشان می‌آید، هنوز هم وصیت‌نامه‌هایشان درسهایی می‌آموزد که جوانان امروز بسیار به آن احتیاج دارند، جوانانی که شاید بسیار سخت باشد تفکیک راه از چاه برایشان. هنوز هم صدایشان به گوش می‌رسد، می‌شناسیشان؟، صدای شهیدان است، همانهایی که با فرمان امامشان داوطلبانه به جبهه‌ها رفتن، همانهایی که می‌گفتند«باید گذشت از دنیا به دنیا به آسانی، باید مهیا شد از بحر قربانی».

هر ساله جوانان بسیاری نوروز خود را در کنار شهیدان می‌گذرانند، جوانانی که برکت زندگیشان را به واسطه شهدا از خداوند می‌خواند، شهیدانی که نزد خداوند از بالاترین مقام برخوردارند. برخی از خانواده‌ها نیز بهترین مکان برای مسافرت نوروزی را همین مناطق جنگی دفاع مقدس می‌دادند. خانواده‌هایی که کودکانشان را به این مناطق می‌آورند تا در ایثار بیاموزند، درسی که شاید در هیچ مدرسه‌ای جز این مناطق جنگی نتوانند آن را فرا گیرند.

در ادامه تصاویری از این سفر نورانی مشاهده می‌کنید:

عکاس: فائزه گودرزی

دسته بندی ها
وب نوشت
بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط