پیکر 21 شهید در منطقه سومار تفحص شد

صبح امروز پیکر پاک، مطهر و نورانی 165 شهید دوران دفاع مقدس با استقبال پرشور و باشکوه مسؤولان، راهیان‌نور و اقشار مختلف مردم وارد میهن شدند. سیدمحمد‌ باقرزاده در این...

صبح امروز پیکر پاک، مطهر و نورانی 165 شهید دوران دفاع مقدس با استقبال پرشور و باشکوه مسؤولان، راهیان‌نور و اقشار مختلف مردم وارد میهن شدند.

سیدمحمد‌ باقرزاده در این مراسم با قرائت اشعار و ابیاتی از شور، حماسه و فداکاری شهیدان، به مقام آنها ادای احترام کرد.

وی در این مراسم اظهار کرد: این شهیدان تفحص شده، در همین مکانی که ما قرار داریم و در مناطقی چون ام‌الرصاص، جزیره قطعه، جزیره سهیل و… کاووش شدند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه امروز جمع کثیری از مردم و کاروان‌های راهیان‌نور برای بازگشت پیکر شهیدان حضور داشتند، عنوان کرد: همه شهیدان دوست دارند که به وطن بازگردند و برای ما آغوش باز کردند.

مسؤول کمیته جست‌و‌جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شما مردم امروز حضرت ام‌البنین(س) را تکریم کردید و امیدوارم پاداش این تکریم را از حضرت عباس(ع) بگیرید.

باقرزاده در پایان گفت: همکاران ما در روزهای گذشته حدود 21 شهید دیگر در مناطق عملیاتی و در منطقه سومار عراق تفحص کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیکر 165 شهید برای انجام مراسم وداع و تشییع راهی دزفول می‌شود و سپس برای انجام عملیات شناسایی به تهران منتقل می‌شوند.

دسته بندی ها
سایر اخبار
بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط