سالگرد شهادت هادی باغبانی و اسماعیل حیدری

سالگرد شهادت هادی باغبانی و اسماعیل حیدری با حضور خانواده معزز شهید والامقام و ذاکرین اهل بیت(ع)، در کهف الشهدای ولنجک برگزار شد. سومین سالروز شهادت هادی باغبانی عصر...

سالگرد شهادت هادی باغبانی و اسماعیل حیدری با حضور خانواده معزز شهید والامقام و ذاکرین اهل بیت(ع)، در کهف الشهدای ولنجک برگزار شد.

سومین سالروز شهادت هادی باغبانی عصر روزگذشته( پنج شنبه ٢٨ مرداد) با حضور صابر خراسانی ذاکر اهل بیت (ع)، حسن شمشادی و خانواده معزز در کهف الشهداء برگزار شد.

شهید «هادی باغبانی» خبرنگار و مستندسازی که از ابتدای نبرد سوریه به همراه یک گروه از مستندسازان ایرانی برای ثبت دقیق جنایات سلفی‌ها و تکفیری‌ها در این کشور حضور پیدا کرده بود، در تاریخ ۲۸ مرداد ۹۲، در حال ثبت جنایات گروه‌های تروریستی و درگیری‌های مناطق حاشیه‌ای دمشق، توسط تروریست‌های تکفیری جبهه النصره به شهادت رسید.

در این مراسم همچنین یاد و خاطره شهید مدافع حرم اسماعیل حیدری که در ۳۱ مرداد ۹۲ به شهادت رسید، گرامی داشته شد.

اسماعیل حیدری با آغاز جنگ سوریه و در خطر قرار گرفتن حرم حضرت زینب(س) سفری به آن کشور داشت این سفر آغازی بر سفرهای دفاع از حرم او بود و زمانی که به مرخصی می‌آمد تمام ذهنش در کنار مردم مظلوم سوری بود. در طول یکسالی که او در منطقه حلب و سوریه حضور داشت و آموزش کار با اسلحه برای نیروهای مردمی و سر و سامان دادن نیروها را در دستور کار خود قرار داد.

دسته بندی ها
آخرین رویدادهابرگزیده
بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط